2000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Daire Giriş Kapısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Çelik kapılar evlerimize aldığımız birçok fuzuli eşyadan belki de çok daha fazla önem taşır.Bu aldığımız gerekli gereksiz bütün eşyaları çelik kapıların koruduğunu düşünecek olursak, kalite olsun, verdiğimiz fiyat olsun çelik kapının özenle seçilmesi gerektiğinin dışında bir fikir düşünülemez. Olur olmaz sadece işimizi görsün, evimizin bir kapısı olsun diyerek takılmış olan çelik kapılar sadece dış görünüş ve isim olarak çelik kapı sınıfındadır ancak yaptığı işlev ve içeriğindeki maddeler bakımından kesinlikle güvenliği sağlayan,
insanın içine huzur verip evinde rahatça oturmasını sağlayan çelik kapı sınıflandırmasında sayılamaz. Uzun yıllar kullanacak olduğumuz ve ses yalıtımı, güvenlik,dış görünüş açısından bize hitap etmeyen bir kapıyı sadece daha uygun fiyatlı olduğu için tercih etmek sadece büyük bir yanılgıya düştüğümüzün göstergesidir.
Çünkü bu şekilde tercih ettiğimiz çelik kapılar bizleri yarı yolda bırakacak ve sık sık tamir gerektirecektir. Özellikle tercih edeceğimiz çelik kapının kilit seçimi çok önemlidir.Bilen bir kişi tarafından kolaylıkla herhangi bir alet ile açılabilecek bir çelik kapı seçimi kesinlikle bizi hırsızlıktan korumaz.Bu sebeple çelik kapılarımızda "Tırnaklı Sistem" bulunmaktadır. Dışarıdan kimse kart ile veya levye ile açamamaktadır. Kapımızın göbek kısmının ne şekilde yapılmış olduğu,hangi madde ile zırhlanmış olduğu çok önemlidir.
Bir de seçmiş olduğumuz kapının çabuk paslanmaması gerektiğini de göz önünde bulundurmalıyız.
Çelik Kapı kasalarınız mutlaka statik toz boyalı olmalıdır. Çelik kapımızın ev içindeki kısmından bakılan dürbünün dışarıdan bakıldığında bizi göstermemesi de çok önemlidir.
Özetle çelik kapı güvenliği önemlidir. Çelik kapılar evlerimize aldığımız birçok eşyadan daha büyük önem taşımaktadır.

Her ne kadar çelik kapı, daire kapıları , apartman giriş kapıları, yangın ve acil çıkış kapıları sektöründe yaygın çeşitler olsa da Tezdoor Çelik Kapı Sanayi olarak ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken ilk önceliğimiz kendimiz ve ailemiz kullanacakmış gibi düşünerek üretmektir. Tezdoor Çelik Kapı Sanayi zengin model ve aksesuar çeşitleriyle, modern çizgileriyle, uzman personel kadrosu, birinci sınıf montaj işçiliği ve teslim sonrası verilen servis hizmetleriyle güven ve kalitenin sağlamlığını hedef alarak sektörde önemli bir yer edinmiştir. Tezdoor Çelik Kapı Sanayi olarak 2000 yılında "Mutluluk ve Güvene açılır" sloganıyla çıktığımız bu yolda yollarımızın kesişeceğini ümit ederiz.


* Kasa kısmında bulunan sac kalınlığı 1,2 mm dir.
* Kanat kısmında bulunan sac kalınlığı 1,2 mm dir.
* Kanat ön ve arkasında bulunan MDF ler 10 mm dir.
* Kasa kısmında bulunan conta yerleri gizli ayarlıdır.
* Çizilmez melamin yüzey.
* 2 mm tırnak özelliği sayesinde kart veya levye ile açılmaz.
* Kilit sistemi Kale kilit olup monobloktur sistemdir.
* Kilit koruyucu zırh bulunmaktadır.
* Oval ve kare olmak üzere aksesuar bulunmaktadır.
* 6 adet pim yeri mevcuttur.
* Pervazın üst kısmı kapalıdır.
* Kapı kulplarımız 304 Kalite Kromdur.
* Ölçü 90 cm x 200 cm dir. Kasa kalınlığı 16 + 20 cm dir.
* Mermer üstü toz contası bulunmaktadır.
* Kapı kol yönünü lütfen belirtiniz. ( Sağ veya Sol açılımlı yapılacaktır.)
* İstenilen ebatta üretim yapılmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz.


 
Tezdoor Çelik Kapı Sanayi
Elmalıkent Mahallesi Şevval Sokak No:3/1A Ümraniye - İSTANBUL
Cep Tel: 0553 760 10 70 / Tel: 0216 335 57 10

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

E-Bültene Kaydolun
Kampanyalarımızdan ilk siz habardar olun.